Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 3.5
Accidentally in LoveRated ★ 2.5
Meteor GardenRated ★ 2.5
Attention, love!Rated ★ 3.0
Love O2ORated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0