Movies
Ratings
151
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0