Titles you rated
The Iron GiantRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 2.0
InvincibleRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
DreddRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 1.5
Mr. GoRated ★ 1.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0