Movies
Ratings
124
HauntersRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5