Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5- The SpyRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0