Series
Ratings
182
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Romantic Call Centre SpecialRated ★ 0.5
PPONG SchoolRated ★ 0.5
Romantic Call CentreRated ★ 0.5
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Where Is My HomeRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0