Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0