Movies
Ratings
102
HarmonyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 2.0
August RushRated ★ 1.0
Kick the MoonRated ★ 0.5
SunnyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
Love On-AirRated ★ 1.0