Movies
Ratings
340
UsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
SisterRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0