Titles you rated
Aachi and SsipakRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 2.5
Almost LoveRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
NoahRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 2.5
The Righteous ThiefRated ★ 1.5
HandphoneRated ★ 2.5