Movies
Ratings
258
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Bravo, My LifeRated ★ 2.5
Out LiveRated ★ 0.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 0.5
Innocent ThingRated ★ 2.5
A Barefoot DreamRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 1.5
No BreathingRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 2.5