Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The K2Rated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Innocent DefendantRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0