Movies
Ratings
128
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0