Series
Ratings
321
Years and YearsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SupergirlRated ★ 3.0
SupergirlRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0