Titles you rated
No MercyRated ★ 4.5
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 3.0
The TownRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
White NightRated ★ 4.0