Movies
Ratings
385
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0