Series
Ratings
13
Emily in ParisRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0