Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5