Series
Ratings
84
Emily in ParisRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5