Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0