Series
Ratings
61
Sex EducationRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0