Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Yungeonui British MemoriesRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5