Movies
Ratings
441
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5