Series
Ratings
208
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.0
My Fantastic FuneralRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Click Your HeartRated ★ 2.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0