Series
Ratings
89
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Justice PaoRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
NCIS: New OrleansRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0