Titles you rated
ResistanceRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0