Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.5