Titles you rated
Kraven the HunterRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
BeckettRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
TrapRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The WatchersRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5