Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0