Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5