Movies
Ratings
550
Peppermint CandyRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 2.5