Movies
Ratings
458
The GameRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5