Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.0