Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- VirusRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 3.0
JulesRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.5