Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0