Movies
Ratings
18
Be With YouRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5