Movies
Ratings
28
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0