Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0