Titles you rated
The ImpossibleRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5