Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- The Eva RoadRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
I'm Your ManRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
Ensemble Stars !! -Road to Show--Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0