Series
Ratings
10
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
March of the Ants Season 2Rated ★ 3.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0