Series
Ratings
396
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Apocalypse HotelRated ★ 3.5
I'm Quitting HeroingRated ★ 2.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 2.0
My Stepmom's Daughter Is My ExRated ★ 2.0
The Eminence in ShadowRated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 2.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 2.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.0
Little Witch AcademiaRated ★ 2.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0