Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0