Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
FocusRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.0