Movies
Ratings
482- HeroRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5