Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
SAVAGERated ★ 3.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Chinese Odyssey 2002Rated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Henri HenriRated ★ 4.0