Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0