Movies
Ratings
866
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Blades of GloryRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
TracersRated ★ 1.0
AmélieRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
The JudgeRated ★ 4.0
The Warrior's WayRated ★ 1.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
The OneRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 1.5
The Art of the StealRated ★ 2.5
The DropRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 3.5
Shall We DanceRated ★ 3.5
First DaughterRated ★ 3.0