Series
Ratings
19- Invisible ManRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0