Titles you rated
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5